ELHUNYT NÉMETH JÓZSEFNÉ MAGDI, A PÉNZ-, A MUNKA- ÉS BÉRÜGYEK SZAKEMBERE

Megrendülten tudatjuk, hogy életének 75. évében elhunyt Németh Józsefné sz. Pápai Magdolna, a Pénz- és Munkaügyi Osztály egykori, ny. munkatársa.

Németh Józsefné Magdi győri felsőoktatási munkaviszonya, munkavégzése 1984-ben, a Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Zeneiskolai Tanárképző Intézet Győri Tagozatán kezdődött. Végzettségének, felkészültségének megfelelően pénzügyi, számviteli, bérszámfejtési munkát végzett. A tagozat 1996-ban egy valóságos, azóta is az egyik legsikeresebbként jegyzett integrációban a Széchenyi István Egyetem Zeneművészeti Fakultása lett. Németh Józsefné Magdi a Pénz- és Munkaügyi Osztályra került, s 2010-ben történt nyugdíjba vonulásáig a bérügyek volt a szakterülete.

Csendes munkatársként a szolgáltató, a támogató, a segítő munkavégzés volt rá jellemző. Mindig korrekten, gyorsan és eredményesen segített a hozzá forduló kollégákon. Értékrendje szerint az Egyetem nem oktatási tevékenységgel kapcsolatos feladatai fontos szakmai területeket jelenítenek meg. A feladatok magas szintű megoldása mindannyiunk érdeke. Megfontolt véleményével, példás munkavégzésével folyamatosan elismerést szerzett szakterületének, saját magának is.

Emlékét megőrizzük, nyugodjon békében!

Széchenyi István Egyetem